Heb jij ook wel eens gedacht “ ik heb het nog nooit gedaan , dus ik denk wel dat ik het kan”. Nou dat komt goed uit wij hebben nog een aantal scouts gevonden die met jou deze uitdaging aan willen gaan. Het enige wat ontbreekt is jouw inschrijving in SOL. Moet je een Bear Grills zijn om deel te nemen aan deze training? Nee natuurlijk niet. Een echte scout heeft alles in zich om buiten de gebaande paden te begeven. Wat je wel nodig hebt is LEF! Lef om te durven spelen, wandelen en activiteiten te ondernemen. Gezellige momenten en het maken van vrienden is bij de training inbegrepen. Dus blokkeer je agenda op de onderstaande data en gegarandeerd ziet jouw scouting jaar er anders uit dan de afgelopen jaren. Het wordt een jaar om niet te vergeten. 

Locaties en informatie 

  • 3 november kennismakingsmoment in Eindhoven
  • 7-10 november weekend I in Westelbeers
  • 21-24 november weekend II in Westelbeers

Je kan slapen in je eigen tent of in een bed in de blokhut, aan jou de keus! Dus schrijf je in en laat te uitdagen
Tot in November.

Geef je op 

Mitchel volgde zijn training in Brexbachtal

"Mijn Gilwell training heeft me handvatten geboden om mijn grote leergierigheid en brede interesse juist positief in te zetten in een team. Ik weet nu wat mij drijft om me in te zetten voor Scouting en wat me energie geeft. Daar leg ik nu mijn focus."